rolex replica replica rolex watches replica rolex fake rolex fake rolex rolex replica replica watches rolex replica replica watches fake rolex

Trapp - O Firmie

Trwa wyszukiwanie...

Dlaczego Trapp?

Ponad stuletnia tradycja zakładu macierzystego w Niemczech i ponad trzydziestoletnia na rynku polskim. Nasze produkty wysyłamy do wielu zakątków Polski, Europy i nie tylko.

Beskompromisowa troska o jakość na każdym etapie produkcji sprawia, że nasze produkty spełniają standardy jakościowe państw całej Europy. Z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie, a współpraca zazwyczaj kwitnie przez lata...

Zapewniamy

Indywidualne podejście do każdego zamówienia. Doradztwo techniczne i dobór produktów oraz wieloletnią obsługę pogwarancyjną. Do naszych klientów podchodzimy z szacunkiem, zaufaniem i profesjonalizmem.

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów!

Ty zyskujesz

Wyjątkowy indywidualny charakter produkcji. Dbałość o jakość i zastosowanie najlepszych materiałów. Solidny i niepowtarzalny wyrób. Gwarancja wieloletniej eksploatacji, a w konsekwencji oszczędność czasu i środków. 

Klasyka i nowoczesność

TRAPP to nie tylko historia i klasyka, ale też nowoczesność.  Systematycznie aktualizujemy naszą ofertę o produkty wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne (instalacje LED, technika solarna). Co więcej - nasi architekci tworzą nowe serie produktów wykorzystując 30-letnie doświadczenie, ale inspirując się światowymi trendami!

Nasza historia

2016

Na czele firmy staje Pan Markus Trapp - syn założyciela. Firma odświeża asortyment, otwiera się na nowe możliwości i nieustannie się rozwija, dbając jednocześnie o dziedzictwo pozostawione przez pana Friedhelma.

2006

13 maja 2006 roku w wieku 62 lat nagle umiera Pan Friedhelm Trapp. Odchodzi serce i głowa firmy, a zakład wstrzymuje oddech na długie miesiące.

1999

Z końcem 1999 firma przenosi się z centrum Raciborza do Pawłowa (Gmina Pietrowice Wielkie) gdzie funkcjonuje po dzień dzisiejszy. W Pawłowie znajdują się zarówno biura jak i hale produkcyjne.

1992

Pan Friedhelm Trapp nawiązuje współpracę z wieloma modelarzami i odlewniami w Polsce. Zaczynają powstawać pierwsze modele lamp oraz słupów. Współpraca trwa do dziś, a jej owocem są setki pięknych i cennych modeli.

1990

W poszukiwaniu nowych możliwości produkcyjnych oraz nowych rynków zbytu w 1990 roku firma otwiera dodatkowy oddział w Polsce w Raciborzu pod nazwą TRAPP GmbH Sp. z o.o.

1974

Przejęcie przedsiębiorstwa przez Pana Friedhelma Trapp i założenie firmy Friedhelm TRAPP GmbH Mainhausen /k. Frankfurtu. Firma poszerza swoją działalność o małą architekturę miejską i oświetlenie.

1968

Pracę w firmie RECORD-WERKE podejmuje Pan Friedhelm Trapp awansując w kolejnych latach na stanowisko Szefa Produkcji. Firma intensywnie rozwija dział produkcji wyposażenia do lamp gazowych.

1889

Frankfurt nad Menem, firma „RECORD-WERKE” Ernst Hess GmbH rozpoczyna swoją działalność. Zajmują się produkcją części do obrabiarek oraz wyposażenia do lamp gazowych.

CZAS SIĘ CZYMŚ POCHWALIĆ...

Zamówienie dla miasta Mannheim przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Udało nam się odtworzyć historyczne wzory zabytkowych lamp. Precyzyjne odlewy aluminiowe, odlewy stalowe, a wszystko bardzo nietypowe. Pracy było mnóstwo, problemów co nie miara, ale wyszło całkiem całkiem...

Referencje

Zuafały nam już setki miast z Polski i Europy. Szerokie grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie...

Miasta europejskie

Miasta polskie

Bielsko-Biała
Bytom
Chorzów
Cieszyn
Gliwice
Jelenia Góra
Kalisz
Kraków
Kuźnia Raciborska
Legnica
Lublin
Mikołów

Aktualności

Park Zamkowy w Uniejowie

16.04.2021

Rok 2021 zaczęliśmy z przytupem. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wyjątkowe meble miejskie do Parku Zamkowego w Uniejowie. W parku stanęło 66 ławek, 32 stojaki rowerowe, 22 kosze miejskie oraz 6 tablic informacyjnych - całość utrzymana w średniowiecznym, zamkowym, surowym klimacie. Wszystkie produkty wykończone zostały ciemnymi listwami z drewna dębowego... Naszym zdaniem - wygląda bardzo ekskluzywnie. Więcej zdjęć w zakładce realizacje.

Źródło zdjęć: https://uniejow.pl/aktualnosci/umeblowany-park-zamkowy-zaprasza-na-spacer.html

Tężnia w Raciborzu

23.12.2020

Kibicujemy i wspieramy lokalne, mądre inwestycje. Nasze ławeczki, stoły i kosze na śmieci stanęły na terenie pierwszej w Raciborzu tężni solankowej. Niestety w dniu otwarcia pogoda nie dopisała, ale naszym produktom deszcz nie straszny! Cynkowanie i malowanie proszkowe elementów stalowych oraz impregnowanie i lakierowanie drewna specjalistycznymi środkami to 100% ochrona oraz bardzo długa żywotność!

Park Śląski w Katowicach

01.08.2020

Kolejna dostawa naszych produktów na teren aglomeracji śląskiej - tym razem Park Śląski w Chorzowie. Nowoczesny design w najlepszej odsłonie - konstrukcja stalowa zimnogięta w połączeniu z dużą ilością jesionowych listew w naturalnym kolorze. To nam się bardzo podoba! Więcej zdjęć w zakładce realizacje :-)

.

Praskie Centrum Koneser w Warszawie

14.10.2019

Nasza firma dołóżyła małą, ale jakże ciekawą cegiełkę do budowy Praskiego Centrum Koneser w Warszawie. Centrum wybudowano w miejscu dawnej Wytwórni Wódek Koneser, a firmie Trapp zlecono wykonanie stojaków na rowery. Do wykonania stojaków wykorzystaliśmy stare zawory, którymi kiedyś płynęła alkoholowa substancja w praskiej wytwórni. To się nazywa recykling!

Trwa wysyłanie formularza...