Trwa wyszukiwanie...

Dlaczego Trapp?

Ponad stuletnia tradycja zakładu macierzystego w Niemczech i ponad trzydziestoletnia na rynku polskim. Nasze produkty wysyłamy do wielu zakątków Polski, Europy i nie tylko.

Beskompromisowa troska o jakość na każdym etapie produkcji sprawia, że nasze produkty spełniają standardy jakościowe państw całej Europy. Z każdym klientem rozmawiamy indywidualnie, a współpraca zazwyczaj kwitnie przez lata...

Zapewniamy

Indywidualne podejście do każdego zamówienia. Doradztwo techniczne i dobór produktów oraz wieloletnią obsługę pogwarancyjną. Do naszych klientów podchodzimy z szacunkiem, zaufaniem i profesjonalizmem.

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów!

Ty zyskujesz

Wyjątkowy indywidualny charakter produkcji. Dbałość o jakość i zastosowanie najlepszych materiałów. Solidny i niepowtarzalny wyrób. Gwarancja wieloletniej eksploatacji, a w konsekwencji oszczędność czasu i środków. 

Klasyka i nowoczesność

TRAPP to nie tylko historia i klasyka, ale też nowoczesność.  Systematycznie aktualizujemy naszą ofertę o produkty wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne (instalacje LED, technika solarna). Co więcej - nasi architekci tworzą nowe serie produktów wykorzystując 30-letnie doświadczenie, ale inspirując się światowymi trendami!

Nasza historia

1889

Frankfurt nad Menem, firma „RECORD-WERKE” Ernst Hess GmbH rozpoczyna swoją działalność. Zajmują się produkcją części do obrabiarek oraz wyposażenia do lamp gazowych.

1968

Pracę w firmie RECORD-WERKE podejmuje Pan Friedhelm Trapp awansując w kolejnych latach na stanowisko Szefa Produkcji. Firma intensywnie rozwija dział produkcji wyposażenia do lamp gazowych.

1974

Przejęcie przedsiębiorstwa przez Pana Friedhelma Trapp i założenie firmy Friedhelm TRAPP GmbH Mainhausen /k. Frankfurtu. Firma poszerza swoją działalność o małą architekturę miejską i oświetlenie.

1990

W poszukiwaniu nowych możliwości produkcyjnych oraz nowych rynków zbytu w 1990 roku firma otwiera dodatkowy oddział w Polsce w Raciborzu pod nazwą TRAPP GmbH Sp. z o.o.

1992

Pan Friedhelm Trapp nawiązuje współpracę z wieloma modelarzami i odlewniami w Polsce. Zaczynają powstawać pierwsze modele lamp oraz słupów. Współpraca trwa do dziś, a jej owocem są setki pięknych i cennych modeli.

1999

Z końcem 1999 firma przenosi się z centrum Raciborza do Pawłowa (Gmina Pietrowice Wielkie) gdzie funkcjonuje po dzień dzisiejszy. W Pawłowie znajdują się zarówno biura jak i hale produkcyjne.

2006

13 maja 2006 roku w wieku 62 lat nagle umiera Pan Friedhelm Trapp. Odchodzi serce i głowa firmy, a zakład wstrzymuje oddech na długie miesiące.

2016

10 lat później na czele firmy staje Pan Markus Trapp - syn założyciela. Firma odświeża asortyment, otwiera się na nowe możliwości i nieustannie się rozwija, dbając jednocześnie o dziedzictwo pozostawione przez pana Friedhelma.

CZAS SIĘ CZYMŚ POCHWALIĆ...

Zamówienie dla miasta Mannheim przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Udało nam się odtworzyć historyczne wzory zabytkowych lamp. Precyzyjne odlewy aluminiowe, odlewy stalowe, a wszystko bardzo nietypowe. Pracy było mnóstwo, problemów co nie miara, ale wyszło całkiem całkiem...

Referencje

Zuafały nam już setki miast z Polski i Europy. Szerokie grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie...

Miasta europejskie

Miasta polskie

Bielsko-Biała
Bytom
Chorzów
Cieszyn
Gliwice
Jelenia Góra
Kalisz
Kraków
Kuźnia Raciborska
Legnica
Lublin
Mikołów

Aktualności

Praskie Centrum Koneser w Warszawie

14.10.2019

Nasza firma dołóżyła małą, ale jakże ciekawą cegiełkę do budowy Prakieskiego Centrum Koneser. Centrum to wybudowano w miejscu dawnej Wytwórni Wódek Koneser, a w firmie Trapp zamówiono stojaki na rowery. Do wykonania stojaków wykorzystaliśmy stare zawory, którymi kiedyś płynęła alkoholowa substancja w praskiej wytwórni. To się nazywa recykling!

Park przyrodniczo - geologiczny w Bobowej

13.05.2019

Oficjalnie prezentujemy kolekcję małej architektury stworzoną specjalnie dla Bobowej. W nowym parku przyrodniczo - geologicznym staną nasze ławki, zestawy piknikowe, kosze na śmieci oraz kosze na psie odchody. Drewniane elementy wykonane z drewna egzotycznego typu IROKO - gatunek odporny na działanie grzybów i wilgoci. Co więcej - Iroko jest tak twarde, że tępi narzędzia tzn. żaden wandal nie jest w stanie go uszkodzić! 

Rybnik Trappem stoi!

01.05.2019

Rybnik zaczyna obfitować w nasze produkty. Ławki, kosze na śmieci, donice, stojaki i szafki na rowery... a to wszystko już nie tylko wzdłuż Rybnickiego bulwaru, ale również przy centrum przesiadkowym na terenie dworca przy ulicy Budowlanych oraz na terenie skweru przy ulicy Kościuszki.

GMINA MYSZKÓW – ŁAWKI NASZEGO PROJEKTU ZDOBIĄ MIASTO !

27.02.2019

Dla gminy Myszków zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy ławki jedyne w swoim rodzaju. Stalowa konstrukcja, w której wycięto logotyp miasta to nowoczesność i prostota w najlepszym wydaniu. Na życzenie miasta pomalowane na modny, antracytowy kolor i musimy przyznać, że wybrali doskonale. Siedzisko z drewna polimerowego jest trwałe, wygodne i wygląda zupełnie jak... klasyczne deski dębowe. Dziękujemy za zaufanie gminie Myszków :-)

Trwa wysyłanie formularza...